Havalı Yatak – Ankara Hasta Yatakları Ve Ankara Hasta Karyolası (Satış, Kiralama, Fiyatları)

Havalı Hasta Yatakları ve Modelleri

Havalı hasta yatakları ve modelleri hemen her hasta için önemli bir gereksinimdir. Bu yataklar hastalık döneminde kullanıcı gereksinimlerine tam olarak yanıt verir. Yatak yaralarının oluşumunu engelleyen yataklar hastanın vücudunun nefes almasını sağlar. Basıncı engellediği için hasta yaşamını daha yüksek bir kalitede devam ettirme imkanı bulur. Ancak bu hasta yataklarını seçerken birtakım noktalara dikkat etmek gerekir. Her şeyden önemlisi hastanın konforu mutlaka göz önünde bulundurulması gereken bir konudur. Kilo durumu da havalı hasta yatağı alma sırasında dikkat edilen unsurlar arasında yer almaktadır.

Havalı hasta yatakları evde bakım hizmeti kapsamında üzerinde titizlikle durulması gereken konular arasında yer alır. Havalı yataklar her şeyden önemlisi antibakteriyel olduğundan hijyen açısından tüm beklentileri karşılayan yataklardır. Bu yataklarda da farklı modeller vardır. Her hasta yatağının kendine göre avantajları vardır. Öncelikle yara oluşumlarını engelleyen hasta yatakları kullanıcı beklentisine tam olarak yanıt vermektedir.

Felçli ya da yatalak olan tüm hastalarda bu hasta yataklarının mutlaka kullanılması gerekir. Havalı yatak modelleri her zaman için en doğru tercih olarak öne çıkar. Çünkü hastanın daha konforlu bir yaşam sürmesinde bu yatakların oldukça iyi bir avantajı vardır. Hastaların daha konforlu bir yaşam sürmesi açısından mutlaka yatak modellerine gereken önemin verilmesi gerekir.

A+B Boru Tipinde Havalı Hasta Yatakları

Havalı hasta yatakları ve modelleri arasında özellikle A+B boru tipindeki yataklar çok tercih edilir. Bun yataklar genel özellikleri itibari ile birçok hasta tarafından kullanılabilmektedir. Hasta yatağını kiralama ve satın alma konusunda da Ankara ve çevresine iyi standartlarda hizmetler sunulur. Beklentilere yanıt veren bu yatak modellerinde genel özellikler ise şu şekildedir:

 • Hava ventil özelliği olan bu yataklar son derece konforludur.
 • Genel anlamda orta risk taşıyan cilt hastalıkları ve ülser tedavisi gören hastalar için tercih edilebilir.
 • Bu yataklarda borular dalgalı bir yapıda şişirilir.
 • Yatakta havayı hızlı boşaltmak için valf bulunur.
 • Nefes alabilen ürünlerdir.
 • Hijyenik kılıf özelliklerine sahiptir.

Her anlamda profesyonel olarak tasarlanan hasta yatakları kullanıcı gereksinimlerine tam olarak yanıt verir. Kullanım sırasında hiçbir sorun ile karşılaşılmaz. Günümüzde birçok hasta bu yatakları dilediği gibi kullanabilme imkanına sahip olabilmektedir. Uzun süre yatmak zorunda kalan hastaların hem rahatı hem de sağlığı açısından tercih edilen yatak modelleri arasında yer alır. Bu yatakların genel olarak 130 kilogram taşıma kapasitesinin bulunması da en önemli avantajlarından biridir. Ergonomik yapısı sayesinde hasta ve hasta bakıcılarının tüm gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt veren yataklardır.

A+B+C Boru Tipinde Hasta Yatakları

Havalı hasta yatakları ve modelleri içerisinde yüksek standartlarda birçok model bulunur. Hemen her hasta yatağı beklentileri tam olarak karşılar ve hasta için önemli bir avantaj sunar. Bu yataklar içerisinde A+B+C boru tipindeki hasta yatakları da son derece yüksek standartlardadır. Hasta atağı seçimlerinde dikkat edilen birçok önemli nokta bulunur. Özellikle hastanın konforu açısından en iyiler arasında yer alan yataklardır. Bu yataklar genel olarak şu özelliklere sahiptir:

 • Bu hasta yatakları 150 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir.
 • Diğer boru tip yataklara göre daha da gelişmiş bir modeldir.
 • 7 dakikalık sürede bağımsız boruların tamamı hava ile dolar ve kullanıma hazır hale gelir.
 • Tüm boru kolonlarına eşit hava basılır.
 • Sırt ağrılarını gidermeye yarayan bu hasta yatakları kullanıcı açısından rahatlık sağlar.
 • Yara oluşumlarını en aza indirir.
 • Yatağın içerisindeki özel hava kabarcıkları hastalara masaj yaparak rahat etmesine yardımcı olur.

Bu özellikleri sayesinde havalı hasta yatakları son derece yüksek standartlarda ürünlerdir. Kalite standartları yüksek olan bu yatak modelleri son yıllarda oldukça geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Her anlamda kullanımı en rahat yatak modelleri arasında yer alırlar.

Havalı Hasta Yatağı Kiralama

Havalı hasta yatağı kiralama konusunda farklı alternatiflerden bahsetmek mümkündür. Bu yataklar model olarak farklı şekillerde tasarlanır. Bu bakımdan da her modelin kiralaması farklı olabilmektedir. Ancak kiralama konusunda her zaman sizlere uygun fiyat teklifleri sunulur. Kullanıcı beklentisine tam olarak yanıt veren bu yatak modelleri uygun fiyatlarda kiralanabilmektedir.

Kiralamanın en büyük avantajı bu yataklara gereksinim duymadığınızda geri iadesinin kolay olmasıdır. Bu nedenle de günümüzde birçok hasta yakını geçici hastalık durumlarında havalı yatakları kiralama yoluna gitmektedir. Özel bakıma gereksinim duyan hastalar açısından bu yatak modelleri son derece önemli avantajlara sahiptir. Bu bakımdan da her hasta için önemlidir.

Havalı Hasta Yatağı Fiyatları

Havalı hasta yatağı fiyatı konusunda kullanıcılara birçok önemli seçenek sunulur. Bu yatak modellerinde en çok üzerinde durulan konu hastaların uygun bir şekilde bakılabilmesidir. Havalı hasta yatakları bu nedenle kiralamada ve satışta uygun fiyatlara sahiptir. Kullanıcı beklentisini tam olarak karşılayan bu yataklar tam olarak kullanıcı gereksinimlerine yanıt verir. Her anlamda hasta bakımında gerekli yataklardır.

×